• 1
  • 9
  • 10
  • 11

"A világ egy könyv! Akik nem utaznak, azok csak egy oldalt tudnak elolvasni belőle"

(Augustinus)

Jelenleg nincs esemény a közeljövőben.
Esemény létrehozása.

A Magyar Lakóautó Klub

• Röviden szeretnénk bemutatkozni:

Mi is az a lakóautó, miért szeretjük és miért is jött létre ez a klub?

A Magyar Lakóautó Klub portállal az a célunk, hogy "összehozzuk" a Magyar lakóautósokat,  ezzel is népszerűsítve a lakóautózást hazánkban.

A Magyar Lakóautó Klub célja, hogy lehetőséget biztosítson ahhoz, hogy tagjai segíthessék egymást, összegyűjtve az információkat és tapasztalataikat.

Ez egy Önszerveződő, Szabad és Nyitott, Baráti társaság.
    Ebben a klubban nincsenek tisztségek, nincs elnökség, nincs közgyűlés, nincs főnök és nincs tagdíj sem.
    A klubtagság ingyenes. Csupán annyit kérünk, hogy Te is segítsd a többi lakautóst és írj egy élménybeszámolót  valamelyik utazásodról, vagy akár csak küldj egy kempingismertetőt, stb. Ennek is az a célja, hogy egymást segítsük.
    A fórumba bárki beírhatja kérdéseit,  tapasztalatait. A hasznos információkat regisztráció nélkül is olvashatod, és fotóalbumaink is nyitva várnak.

Számunkra a lakóautózás lényege az a  szabadság, amit csak a lakóautó nyújthat.
    Itt a klubban alakulnak új ismeretségek, barátság ok is, melyek alapján lehet együtt is eltölteni ezt a szabadságot.
    Különböző kérdésekben tudunk egymásnak segítség et adni.
    Itt tudjuk összegyűjteni a lakóautós utazásokkal kapcsolatos információ kat.
    Megoszthatjuk egymással eddig szerzett tapasztalat ainkat.

Ha regisztrálsz, akkor tudunk küldeni Neked értesítést a fórumba írt új hozzászólásokról, a tervezett találkozókról, eseményekről, új hírekről, és elérhetővé teheted magad a többi lakóautós számára is, valamint te is új barátokra találhatsz.
    Ha úgy érzed, hogy Te is szeretnéd segíteni a klub életét, hozzászólásaiddal, élménybeszámolóiddal, vagy fényképeiddel, azt szívesen vesszük.

Ha nincs lakóautód, csak szeretnéd, ha lenne, vagy ha csak érdekel a téma, akkor is szívesen látunk.

Bár mi mindannyian különbözőek vagyunk, mégis mindannyian "egy lakóban vezetünk".

Eddig külön-külön jártuk a tájakat. A klubnak köszönhetően egyre többen folyamatosan kapcsolatban vagyunk, időnként találkozgatunk különböző helyeken, vagy hosszabb utakra is együtt indulhatunk.

Gyere velünk Te is!

Bővebben