Márton napi vigasságok és búcsú 2019 Bogács
nov. 08

Márton napi vigasságok és búcsú 2019 Bogács

Köszönjük az apóka felajánlását mégegyszer, valamint egyben azoknak is akik megtiszteltek minket és megkóstolták az elkészült gulyásunkat. Próbáltunk a centrumban elhelyezkedni, de sokan sajnos így sem találtak ránk.

Vertigo Nagyon szépen köszönjük a finom gulyást!! 4 évvel ezelőtt
oxford60 Tényleg finom volt köszi 4 évvel ezelőtt

Kedves Klubtagok!
Péntek délutánra gulyásleves készül apoka felajánlásával és az én szerény közreműködésemmel. Mindenkit szeretettel várunk!

MaNa Libából? .... 4 évvel ezelőtt
apóka marha-jó lesz. 4 évvel ezelőtt
Attachment

Nem látom az árakat!..rossz helyen keresem?A kempinggel sem boldogultam.(lipi)

Sziasztok, kb. 3 éve, amikor szintén lakoautoklub tali volt ott szezonon kívül, már csak áramot adott a kemping, nem volt nyitva a mosdó, külön adtak egy kulcsot, amivel a WC-t ki lehetett nyitni, de azt is csak a "mozgássérülteknek". Hozzám kellett jönni a kulcsért, és ellenőriznem kellett, hogy tényleg jogosult-e?..... Szóval meg kéne érdeklődni, hogy mit szolgáltat a kemping. Repi te vagy a szervező?

MaNa Hát ez 1 jó hír!...Bár a "WC üzemeltetéséből" származó bevételektől máris elestem.. Viszont mi ott leszünk péntek de., majd nézünk valami jó helyet az össznépnek!. 4 évvel ezelőtt
Attachment
repi MaNa Drága! Ígéreted ne feledd ami abban nyilvánul meg,hogy nézel valami jó helyt az ősznépnek! Előre is köszönjük! 4 évvel ezelőtt
MaNa Nézek, nézek....Főként ha én leszek az első! 4 évvel ezelőtt
Attachment

Bogácson a fürdő-kempingben van konyha lehetőség. Ha valaki
bevállalna egy bográcsos, sűrű leves vagy valami egészségtelen
pörkölt elkészítését :felvállalnám 20-30 főre a hozzá való húst. Vinném péntek délre frissen. apóka

f3r1 ok bevállalom, a többit egyeztetjük. 4 évvel ezelőtt
Attachment

Szombaton szokott lenni Bogácson a Cserépfalvi pincesoron (a kempingtől 1 km gyalog) a nagy libalakoma, és este medencebál van a fürdőben. Vasárnap még van vmi kevés libakaja a pincesoron, de már csak kevés pince van nyitva. Ugyanott a pincesor előtt a réten szombaton kirakodóvásár, elég szép nagy, mindenféle áru, borosok, sörösök, ételt is árulnak. Az eddigi években ez volt a program.

MaNa kedveli : Esemény 5 évvel ezelőtt
MLK - frissítette a(z) Márton napi vigasságok és búcsú 2019 Bogács eseményt 5 évvel ezelőtt

Thermo paplan

Minimosógép