Berekfürdő a „ Nagykunság aranya”
2010.június
Mi nagyon kellemesen pihentünk itt, a gyerekek jókat fürödtek, mi éjszaka horgásztunk. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

Berekfürdő Tiszafüredtől délre Karcagtól északra fekszik. Ez a község csodálatos gyógyvízéről híres.

A Kemping egy területen fekszik a termál fürdővel, és a horgásztóval, nagyon szép rendezett környezetben. A vizes blokk és konyha új építésű jól felszerelt igényes. Kerti grill van. A strandon olcsó büfék, falatozók, kínálják finom ételeiket különlegesség a nagyon finom meggysör. A gyermek medencébe felnőtt nem mehet be, viszont nyári diákmunkán lévő fiatalok vigyáznak a gyermekekre folyamatosan, és csúszdáznak pancsolnak a gyerekekkel. (Egy fürdőben sem találkoztam ilyen megoldással, nagyon pozitív. )

A termál fürdőben 6 medencés szabad strand és 2 fedett medencés gyógyvizes medence üzemel.

A kemping egyik oldalát a helyi horgász egyesület gondozásában lévő horgásztó, az ún. Belső tó határolja. Mivel a tavat a fürdő termálvize táplálja, így télen is lehetőség van a meleg vizes befolyó környékén horgászatra.
Jó közérzethez hozzájárul a tiszta levegő, melyet a madarak énekétől hangos, árnyékot adó fáknak köszönhető. A medencék különböző hőmérsékletűek, amikor nagyon meleg van jól esik az úszóknak fenn tartott hűvösebb vizű medence, amikor elbújik a napocska átszaladhatunk a melegebb vízbe. Vízesés, pezsgőfürdő, vízágyú a gyermekek kedvéért van.

2 éjszakára 2 felnőtt 2 gyerek fürdőbelépővel, horgászjeggyel, árammal, idegenforgalmi adóval, 16000 ft

KIADÓ LAKÓAUTÓT KERESEK

lakóautó bérlés