Gyula, Termál kemping

Egy kis csúsztatás leledzik a név mögött... Termál kemping. Ajánlom mindazoknak, akik nem elsősorban pancsolás céljából érkeznek Gyulára... vagyis nem annyira termál, viszont kemping a javából. A város keleti szélén, egy óriási erdei tisztáson található üdülő terület, innen mintegy 700 méterre, kb negyed óra sétára van a fürdő. Kérésre a városnéző kisvonat eljön a kempingbe. Tekintettel, hogy a lakóházaktól tisztes távolságra található, igazi bulizós hely, lakóautós tömegek részére is. Gyerekeket és más házi kedvenceket is szívesen látnak ;-)
A kemping árai átlagosnak mondhatók. Árnyas erdei és napos tisztás területen válogathatunk. Leendő lakóautósoknak kényelmes kétszintes, saját fürdőszobás, wc-s apartmanok bérelhetők. Kulturált a vizesblokk, a főző helyiség. Bringó-hintó, kerékpár bérlés is adott. A teraszon csocso, ping-pong asztal, ... nem a teraszon... strand röplabda és kispályás focipálya is van.
Látszik rajta, hogy évekig magára hagyták a területet. Új bérlőik klubtagok, lelkes, kedves vendéglátók.

Látnivalók a környéken: A Gyulai-vár, a belvárosban a sétáló utca, cukrászdákkal, éttermekkel, Erkel Ferenc múzeum, Szanazúg: a kettős-Kőrös, Gyulavári: Almásy kastély, Szabadkígyós: Wenckheim-kastély.

Thermo paplan

Eladó Lakókocsi